zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Oferta agroturystyczna, hostelowa na sprzedaż:)
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Piaseczno,

320 000 | 600 m2 | pokoi: 2
nr oferty: BON41365

Oferta agroturystyczna, hostelowa na sprzedaż:) Oferujemy do sprzedaży u n i k a t o w ą nieruchomość , zlokalizowaną we wsi Piaseczno, w powiecie drawskim, gmina Czaplinek. Nieruchomość położona jest w bespośrednim sąsiedztwie jeziora Piasecznik Wielki, w pobliżu ok 700 m jeziora Drawsko, przepięknych jezior, niekończących się terenów leśnych:). Zbywaną nieruchomość stanowi dwupiętrowy spichlerz z lat 50 tych o powierzchni 600 m2, gdzie szczególną uwagę zwraca nietypowa i niepowtarzalna architektura obiektu. Budynek usytuowany jest jest na działce 1 700 m2, przed budynkiem łącze energetyczne, zaopatrzenie w wodę z miejskiej sieci wodociągowej, odprowadzenie wód opadowych - dopuszcza się możliwość nawadniania zieleni lub rozsączenia wód opadowych na terenie działki, odbiór ścieków - wg warunków wydanych przez ZWiK a do czasu podłączenia do sieci odprowadzenie ścieków do zbiorników bezodpływowych zamkniętych. Obiekt wymaga gruntownego remontu. Standard nieruchomości - foto. Dla terenu objetego sprzedażą brak jest MPZP i w związku z powyższym dla przyszłej inwestycji została wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy polegającej na zmianie sposobu użytkowania budynku gospodarczego na cele mieszkalne. Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, szeroko rozumianej agroturystyki. Z racji atrakcyjnej lokalizacji nieruchomość może z powodzeniem generować przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej, które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza i mieć trwały charakter. Może mieć również charakter działki rezydencjonalnej pod bardzo reprezentacyjny dom mieszkalny:) Taka szansa może się już nie powtórzyć, przyjedź i zobacz a może znajdziesz swoje nowe miejsce na Ziemi:)

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Przestronny, wygodny dom w Bezrzeczu.
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bezrzecze,

1 150 000 | 158 m2 | pokoi: 4
nr oferty: IDN32131

Jeśli szukasz przestrzeni i funkcjonalności blisko miasta to dom dla Twojej rodziny. Polecam na sprzedaż duży dom w Bezrzeczu. Po remoncie obecnego dojazdu do Centrum miasta i budowie planowanej obwodnicy Wołczkowa miejsce to będzie doskonale skomunikowane ze Szczecinem. Budynek oddany został do użytku w 2009 roku, Wybudowany z Porothermu, ocieplony styropianem i wełną mineralną, Kryty dachówką ceramiczną. Okna PCV w okleinie. W bieżącym roku odmalowano elewację i położono nową kostkę brukową. Działka ogrodzona, wjazd przez bramę na pilota. W bryle budynku garaż jednostanowiskowy ze schowkiem. Możliwość parkowania również na podjeździe. Wchodzimy do domu przez wiatrołap 3.2 m2. Cały parter stanowi otwarta przestrzeń z podziałem na strefy: przestronny salon o powierzchni około 35. 6 m2 z wyjściem na taras, obok znajduje się jadalnia o powierzchni około 13 m2 i aneks kuchenny 8.2 m2. Kuchnia w funkcjonalnej zabudowie ze sprzętem AGD. WC 1.9 m2. Piętro domu to trzy duże, ustawne sypialnie o powierzchni 16.16 m2, 14.7 m2 i 13.7 m2. Wszystkie dobrze doświetlone. Pokój ką pielowy z wanną i kabiną prysznicową ma około 12m 2. Nad całym piętrem strych, służący do przechowywania. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Dół domu z ogrzewaniem podłogowym. W salonie rozprowadzona instalacja pod montaż kominka w płaszczem wodnym. Działka foremna w kształcie prostokąta. Polecam i zapraszam na prezentację. Oferta wyłącznie w biurze IDEA Nieruchomości.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Działka z warunkami zabudowy na hale magazynową
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Gardno,

3 006 000 | 60120 m2
nr oferty: FKT24215

Do sprzedaży działka z warunkami zabudowy na hale, o łącznej powierzchni 6,12 ha położona w gminie Gryfino w pobliżu zjazdu z drogi S-3. teren jest podzielony na 6 działek o powierzchni ok. 1 ha każda. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 430 m X 150 m. Dla działki przylegającej bezpośrednio do drogi publicznej zostały wydane warunki na inwestycję która obejmuje budowę budynku mieszkalnego z garażem, budynku gospodarczego - hali magazynowej i indywidualnej oczyszczalni ścieków w zabudowie zagrodowej w granicach działki oraz sieci wodociągowej. 1.Łączny wskaźnik powierzchni zabudowy do 20% powierzchni działki. 2. Budynek gospodarczy - hala magazynowa - szerokość elewacji frontowej do 30 m - wysokość do 12 m - dach symetryczny dwuspadowy o kącie nachylenia połaci min. 15 stopni 3. Budynek mieszkalny z garażem - szerokość elewacji frontowej do 18 m - wysokość do 2 kondygnacji- do 9,0 m - dach symetryczny dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 4--45 stopni 4. Zaopatrzenie w energię - wg warunków Enea 5. Zaopatrzenie w wodę wg warunków wydanych przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Gryfinie 6. Odprowadzanie ścieków sanitarnych do oczyszczalni indywidualnej 7. Odprowadzanie wód opadowych i roztopowych na grunt w obrębie własnej działki. Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek od 1ha do 5ha o łącznej powierzchni ok. 6 ha.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Wygodne rodzinne 3 pokojowe w Podjuchach
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecin, Podjuchy

480 000 | 69 m2 | pokoi: 3
nr oferty: ROY02639

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego (69 m2) mieszkania w 4 piętrowym bloku w Podjuchach. Twoją strefą komfortu jest duży, wygodny( 25m2) salon, którego okna ( PCV) wychodzą na przydomową oazę zieleni - zadbany ogródek. Dodatkowo masz dwie sypialnie ( 8 m2 + 10 m2). Każda skierowana na przeciwną stronę świata - idealne pokoje dla dzieci - jasne i ciepłe. Atutem tego wygodnego mieszkania jest spora kuchnia połączona z jadalnią ( 20 m2), gdzie cała twoja rodzina wygodnie zje posiłki przy stole. Do dyspozycji masz meble w zabudowie, oraz sprzęt AGD. Całość jest bardzo starannie i ergonomicznie zaprojektowana. Z wygodnego korytarza ( szafa w zabudowie), dostaniesz się do każdego z pomieszczeń, w tym osobnej łazienki z wanną oraz toalety. Mieszkanie mieści się na parterze i przynależy do niego zadbany ogrodzony ogródek ( współwłasność lokatorska), do którego możesz zejść z balkonu. Na przeciwko budynku jest twoje bezpłatne przynależne miejsce parkingowe, w okolicy: szkoła, przedszkole, przychodnia, sklepy, poczta i pętla autobusowa. Kiedy z cała rodziną zechcecie się zrelaksować lub pójść na spacer, nieopodal znajduje się przepiękna Puszcza Bukowa, idealne miejsce na eskapady. Nie zwlekaj zadzwoń już dzisiaj i umów się na oglądanie tego wygodnego dla całej twojej rodziny mieszkania, zanim zrobią to inni !

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik