zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Rzędziny,

355 000 | 2041 m2
nr oferty: INW30400

Rzędziny - wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dobra, powiat policki, przy granicy polsko-niemieckiej. Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną, o powierzchni ok. 2041 m2. Niniejsza działka powstała w wyniku podziału geodezejnego działki o łącznej powierzchni 2.4450 ha( w trakcie). Podział działki, na podstawie Decyzji o warunkach zabudowy, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Działka graniczy z drogą główna, dojazdową, w której są sieci uzbrojenia podziemnego, tj: sieć elektroenergetyczna( przyłącze do słupa), sieć wodociągowa, sieć gazowa( g63), sieć kanalizacji sanitarnej( ks90). Droga dojazdowa do działki z kostki granitowej i chodnikiem, po obu stronach obsadona pięknymi drzewami. Działka od strony wschodniej przylega bezpośrednio do lasu, od południowej teren zadrzewiony ( Lzr, ok.300 m2). Wjazd na działkę od północy, ogród od południa. Teren płaski, częściowo ogrodzony. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka pierwotna, która jest w trakcie podziału, na działki o powierzchni ok. 2000 m2, 2001 m2 oraz 2625 m2( do tej działki można dokupić dodatkowo 2500 m2), czyli łącznie 6626 m2 ( plus 2500 m2), są również do nabycia ( za cenę 200 zl za m2 powierzchni). Są to działki współgraniczące. Przylegają na całej południowej granicy do parku porośnietego pięknymi starymi drzewami, różnych gatunków. Miejsce jest wyjątkowo urokliwe i klimatyczne. Warte zainteresowania dla ludzi poszukujących lokalizacji pod budowę domu, w otoczeniu lasu i parku z pięknymi drzewami. Dającej przestrzeń, ciszę, spokoju, otoczenie pięknej przyrody. W miejscowości Rzędziny jest szkoła, sklep. Dojazd do miasta samochodem ok 20 min. Cena do rozmów. Zapraszam do zapoznania się z tymi działkami ,bezpośrednio w terenie. Dla działek wydano Decyzję o warunkach zabudowy z 11. 2022 r, dla inwestycji polegającej na budowie pięciu wolno stojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niezbędnej infrastruktury technicznej dla potrzeb planowanej inwestycji, na działce z obrębu Rzędziny , gm. Dobra. -wskaźnik zbudowy: do 4,0% powierzchni całej działki oraz do 11,4 % terenu podzielonego. - powierzchnia biologicznie czynna: min 70% działki, - szerokość elewacji frontowej budynku: od 10 m do 15 m, - wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: od 2,8 m do 4,5 m, -dach stromy dwuspadowy lub wielospadowy o symetrycznym nachyleniu połaci, -kąt nachylenia połaci głównych: od 20 do 45 st, -maksymalna wysokość budynku; do 8,5 m. - teren nie jest objęty wymaganiami z zakresu dziedzictwa kulturowego i zabytków oraz dóbr kultury współczesnej.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Idealny, komfortowy lokal na działalność usługową
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Szczecin, Prawobrzeże

65 000 | 33 m2
nr oferty: 1/11211/OHS

Poszukujesz komfortowej lokalizacji do prowadzenia swojej działalności usługowej lub biurowej? Mam dla Ciebie propozycję! Lokal magazynowy o powierzchni 33,4-70 m2, zlokalizowany na osiedlu Słonecznym, na prawobrzeżu Szczecina. Jest częścią pasażu handlowego z ograniczonym dostępem w godzinach nocnych, objęty monitoringiem oraz zabezpieczony obsługą firmy ochroniarskiej. Ty oraz Twoi Klienci możecie korzystać z bezpłatnego, dużego parkingu. Lokal jest wyposażony w rekuperację do ogrzewania, posiada węzeł sanitarny w postaci własnej toalety. Dodatkowa toaleta znajduje się również w części wspólnej pasażu. Na sprzedaż są 2 sąsiadujące, bliźniacze lokale, każdy o powierzchni 33,4m2. Jeśli potrzebujesz większej powierzchni użytkowej, możesz połączyć dwa lokale w jeden duży o powierzchni blisko 70 m2. Lokale są gotowe do wydania od zaraz. Z chęcią umówię się z Tobą na prezentację lokalu. Biuro Nieruchomości Dom Finansów Michał Karbowniczyn świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - licencja PFRN nr 25999. Jesteśmy również zarejestrowanym w KNF pośrednikiem kredytu hipotecznego. Świadczymy bezpłatnie usługi pośrednictwa w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub firmowego. Zapraszamy do współpracy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. We do speak English.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Dom - 2017r. - 15 minut do Szczecina i Stargardu!
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bielkowo,

1 599 000 | 220 m2 | pokoi: 4
nr oferty: MAP22523

Prezentujemy państwu na sprzedaż nową ofertę domu wolno stojącego w Bielkowie. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy w pobliżu Puszczy Goleniowskiej, nieopodal Jeziora Miedwie. Dom został wybudowany w 2017 roku. Powierzchnia użytkowa wynosi 140,40m2. Na powierzchnię parteru wynoszącą 140,40m2, składają się: - Przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na 80m2 taras - Duża sypialnia z miejscem na szafę pod zabudowę - Łazienka z prysznicem, wanną oraz dwiema umywalkami - Pokój dziecięcy - Pokój pełniący funkcję garderoby - WC - Pralnia - Korytarz - Pomieszczenie gospodarcze - Garaż Na piętrze 2 pokoje oraz pomieszczenie przygotowane pod łazienkę, dzięki czemu zyskujemy aż 220m2 powierzchni całkowitej. Na podłogach gres, na cały parterze ogrzewanie podłogowe. Ściany w pokojach gładzone i malowane. Okna PCV, wyposażone w elektryczne rolety antywłamaniowe. Drzwi antywłamaniowe, zainstalowany wideodomofon, alarm oraz monitoring. W domu zainstalowany odkurzacz centralny, rekuperacja oraz zmiękczacz wody. Otwarta kuchnia połączona z jadalnią wyposażona w meble na wymiar oraz sprzęty takie jak: zmywarka, lodówka, okap, piekarnik, płyta grzewcza. Łazienka wyposażona w dużą wannę, prysznic, dwie umywalki oraz WC. Dach czterospadowy pokryty dachówką ceramiczną. Ściany budynku z pustaka ceramicznego POROTHERM, poddasze podwójnie docieplone wełna na co została położona podwójna płyta regipsowa. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego, dodatkowo w salonie znajduje się biokominek (istnieje możliwość wstawienia zwykłego kominka). Na dachu zostały zamontowane panele fotowoltaiczne. Powierzchnia działki wynosi 1229m2 - w całości ogrodzona z wbudowanym oświetleniem. Teren bardzo ładnie zagospodarowany z licznymi nasadzeniami. Dodatkowym udogodnieniem jest nawadnianie automatyczne oraz osprzęt do kosiarki automatycznej. Na ogrodzie również 2 małe drewutnie. Elektryczna brama wjazdowa i szeroki, komfortowy podjazd. Dojazd do posesji drogą utwardzoną, oddaloną od głównej ulicy - 15/20 minut do Szczecina. Szczególnie polecamy ze względu na lokalizację nieruchomości gwarantującą ciszę i spokój. Serdecznie zapraszamy na prezentacje.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik