zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Działka przylegająca do lasu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Komarowo,

125 000 | 3182 m2
nr oferty: PTR25020

Pięknie położona działka przy granicy z lasem-otulina Puszczy Goleniowskiej. Położona w pobliżu miejscowości Komarowo, oddalonej o około 4 km od północnych brzegów jeziora Dąbie i 4 km od drogi ekspresowej i dalej autostrady łączącej Świnoujście z Berlinem. Do prawobrzeżnych dzielnic Szczecina dojazd trwa 20 minut. Odległość do Szczecina Dąbie wynosi 15 km. Działka położone są na terenie nieposiadającym planu zagospodarowania przestrzennego. Nie są objęte planem urządzenia lasu. Bardzo dobrze nasłonecznione. Ekspozycja zachodnia i południowo zachodnia. W obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Goleniów działka przeznaczona została pod grunty orne i użytki zielone. Działka znajduje się w obszarze Natura 2000, nie jest uzbrojona. W miejscowości Komarowo dostępna jest energia elektryczna oraz wodociąg. Wyjątkowe miejsce na wypady za miasto. Wokół lasy pełne zwierzyny i grzybów. Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek o powierzchniach około 3 000,00 m2 każda. Działka równa i sucha. Okazyjna cena za m2. Nieruchomość posiada regularny prostokątny kształt. Jej dłuższy bok ma 65 m, krótszy 50 m. Wyjątkowe miejsce na wypady za miasto. Blisko do jeziora Dąbie, wokół lasy pełne zwierzyny i grzybów. Istnieje możliwość zakupu sąsiednich działek o powierzchniach około 3 000,00 m2 każda. Działka równa i sucha. Okazyjna cena za m2. Doskonały dojazd do Szczecina, jak i nad morze drogą szybkiego ruchu S3. Na działce kilka sosen. Cena tylko 125 000,00 zł

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Działka budowlana przy jeziorze, malowniczy teren.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wierzbka Dolna,

429 600 | 14320 m2
nr oferty: MTN12374

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 14320 m2 w miejscowości Wierzbka Dolna z projektem budowlanym (projekt domu KLAUDIA) z wydanymi warunkami zabudowy oraz z pozwoleniem na budowę wydanym w 2008 r. budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 270,7 m2 z wbudowanym garażem. Piękna okolica, nieopodal małe jeziorko, spokój i cisza. Idealna inwestycja dla osób poszukujących dla siebie spokojnego miejsca do zamieszkania wśród natury, z daleka od miejskiego zgiełku. Na działce budynek gospodarczy do wykorzystania lub likwidacji. Inwestycja odpowiednia również pod agroturystykę lub hobby związane ze zwierzętami. Na działce znajduje się: 1. zbiornik bezodpływowy o powierzchni zabudowy 21,60 m2 i pojemności ok. 30 m3, 2. budynek gospodarczy o konstrukcji mieszanej, wolnostojący, niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny z poddaszem gospodarczym o powierzchni zabudowy 993,10 m2 i powierzchni użytkowej 810,30 m2. Media: 1. Energia elektryczna: Tak 2. Kanalizacja: szambo 3. Woda: Tak Droga dojazdowa: kostka Działka częściowo ogrodzona siatką. W otoczeniu luźna zabudowa jednorodzinna, lasy, łąki, jezioro, okolica cicha, spokojna. Wierzbka Dolna to wieś położona nad jeziorem Dargocice w odległości 8 km od Gościna. Działka świetnie nadaje się np. na Agro-Turystykę lub Stadninę Koni, domki campingowe. Przy działce przystanek autobusowy. Do miejscowości Wierzbka Dolna prowadzi ścieżka rowerowa z Kołobrzegu. Zapraszamy.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Kołbaskowo, działka budowlana 1296 m2 324 tys.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kołbaskowo,

324 000 | 1296 m2
nr oferty: FKT24178

Działka o powierzchni 1296 m2 położona w Kołbaskowie. Dla terenu został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, wg którego przewidziana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wysokość zabudowy do 9 m - dwie kondygnacje nadziemne, dachy symetryczne, co najmniej 2 -spadowe, maksymalna powierzchnia zabudowy do 20%, powierzchnia biologicznie czynna min. 60 %. Dojazd do działki drogą asfaltową. Uzbrojenie: Gaz, prąd, woda, kanalizacja w drodze obok działki. Kołbaskowo - wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim, w gminie Kołbaskowo, na Wzniesieniach Szczecińskich. Miejscowość jest siedzibą gminy Kołbaskowo. Położona jest w odległości 10 km od Szczecina przy dawnym przejściu granicznym Kołbaskowo-Pomellen z Niemcami. Przez wieś przebiega droga krajowa nr 13 na odcinku Szczecin - Kołbaskowo - Rosówek dalej do Schwedt/Oder, zaś w pobliżu autostrada A6 Szczecin - Berlin przy której znajdowało się przejście graniczne. Przez wieś biegną trasy autobusowe komunikacji miejskiej zapewniające wygodne połączenie z pobliskim Szczecinem: Linia 70 (od 2012 roku): Pargowo - Kamieniec - Moczyły (1) lub Rosówek (2) - Kołbaskowo - Siadło Górne - Siadło Dolne - Kurów - Ustowo - Szczecin (Urząd Miasta) Linia 81 (od 2004 roku): Przecław - Warzymice - Szczecin (Plac Kościuszki ) MOŻNA DOKUPIĆ SĄSIEDNIĄ DZIAŁKĘ .

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik