zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Działka z pozwoleniem na budowę
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Modrzewie,

123 250 | 850 m2
nr oferty: MNI21654

Już czeka na Ciebie !!!!! Najnowsza oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w spokojnej, malowniczej okolicy - w miejscowości Modrzewie, 3 km od Goleniowa. Działka o pow. 850 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę. Idealna oferta dla osób szukających działki pod szybką budowę domu. Pozwolenie na budowę zostało wydane w czerwcu 2022 r. dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem wg projektu "Z244D" (z drobnymi zmianami) pracowni projektowej Z500. Budynek o całkowitej pow. użytkowej 120,12 m2, w tym: - parter o pow. 72,04 m2 składa się z salonu, pokoju, gabinetu, łazienki, kuchni, holu, sieni, i pom. gospodarczego (spiżarnia/kotłownia) - poddasze o pow. 52,87 m2 składa się z 3 pokoi, dwóch łazienek, holu i pralni. MEDIA: - prąd - bezpośrednio przy działce, opłacona skrzynka ZK - wodociąg - brak, pozwolenie na budowę obejmuje wykonanie własnej studni, - kanalizacja - brak, pozwolenie na budowę obejmuje wykonanie szamba (szczelny zbiornik bezodpływowy), - gaz - projekt przewiduje instalację gazową z naziemnym zbiornikiem gazu o poj. 2700 L. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna, a w odległości ok. 130 m las. Dojazd do działki drogą gminną gruntową oraz drogą wewnętrzną (w cenie nabywają Państwo również udział w drodze). Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, o wymiarach 30 m x 31 m. Planowane usytuowanie budynku z wejściem od strony wschodniej. Ogród od strony południowo-zachodniej. Modrzewie to jedna z najbardziej popularnych miejscowości w gminie Goleniów, z rozwijającą się zabudową jednorodzinną. Znajdują się tu również gospodarstwa rolne, stadnina koni, restauracja oraz supermarket DINO. Położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 111 Goleniów - Wolin - alternatywna trasa nad morze. W pobliskim Krępsku (ok. 2 km) znajduje się szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym. Do centrum Goleniowa dojedziemy w zaledwie 10 minut, a do drogi ekspresowej S3 i S6 w 5 minut. Nieruchomość dostępna od zaraz. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU !!!

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Dąbie - działka inwestycyjna, 3098 m2
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Szczecin, Dąbie

929 400 | 3098 m2
nr oferty: MTN12498

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 3098 m2 położona w dzielnicy Dąbie. Nieruchomość znajduje się w kompleksie 8 działek, położonych w przemysłowej części dzielnicy. W okolicy zabudowa produkcyjno-usługowa. W niedalekiej odległości znajduje się zjazd na autostradę A6, co otwiera duże możliwości transportowe, zarówno w kierunku Niemiec jak i Świnoujścia, Gdańska, Zielonej Góry czy Poznania. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: 1. przeznaczenie terenu: zabudowa produkcyjno-usługowa, składy i magazyny; 2. dopuszcza się usługi wyłącznie w zakresie: przetwórstwa spożywczego, rzemiosła, usług motoryzacyjnych, działalności socjalnej i administracyjnej związanej z organizacją produkcji, handlu w lokalach o pow. sprzedaży do 400 m2, obsługi firm i klientów, z wyłączeniem działalności związanej ze stałym pobytem dzieci i młodzieży lub pacjentów; 3. maksymalna powierzchnia zabudowy: do 40%; 4. maksymalna wysokość zabudowy: 3 kondygnacje nadziemne, do 12,5 m. Teren uzbrojony: prąd, woda. Kanalizacja do samodzielnego przyłączenia. Teren płaski, wymieniony grunt - gotowy jest do rozpoczęcia inwestycji. Wszystkie ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT 23% Działka sprzedawana z udziałem w drodze za kwotę 10tyś/zł + VAT 23%. Polecam i zapraszam na prezentację.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Zadbana działka budowlano-rolna blisko natury
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ościęcin,

265 000 | 6400 m2
nr oferty: 1/13463/OGS

Na sprzedaż duża, zadbana nieruchomość gruntowa położona w powiecie gryfickim, w spokojnej miejscowości Ościęcin. W skład nieruchomości o łącznej powierzchni 6400 m2 (0,64 ha) wchodzą dwie działki: - działka budowlana o powierzchni 1400 m2 zabudowana aktualnie starym domem o powierzchni ok. 120 m2 przeznaczonym do kapitalnego remontu lub rozbiórki, murowaną zabudową gospodarczą (obora) oraz murowanym garażem. Do budynku mieszkalnego doprowadzona jest woda i prąd. Działka ma kształt regularny, prostokątny, a teren jest płaski; - zadbana, niezabudowana działka budowlano-rolna o powierzchni 5000 m2. W części przylegającej do pierwszej działki znajdują się: miejsca przeznaczone na grilla i na ognisko, huśtawka oraz oczko wodne. Pozostałą część działki stanowi sad - ok. 60 drzewek czereśniowych oraz mała szklarnia, w której można hodować np. pomidory. Działka ma kształt prostokąta, teren jest równy i płaski, a grunty urodzajne. Teren objęty studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Warunki zabudowy możliwe do uzyskania na pierwszą działkę (nr 152) oraz na część drugiej (nr 153). Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości to zabudowa jednorodzinna. W okolicy znajdują się trzy jeziora - w Golczewie, Kołomąciu i Imnie. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej jest ok. 40 km Dostępność komunikacyjna typowa dla strefy wiejskiej, punkty usługowo-handlowe w dalszej odległości, tj. w Gryficach (14 km) i Golczewie (10 km). Dojazd do nieruchomości dogodny. Działka nr 152 posiada dostęp do drogi publicznej. Nieruchomość idealnie nadaje się na inwestycję pod agroturystykę. Działka jest urzekająca i estetycznie utrzymana, a jej duża powierzchnia daje wiele możliwości do zagospodarowania. Dodatkowe walory turystyczne stanowią pobliskie lasy oraz jeziora umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu oraz odpoczynek na świeżym powietrzu. Oferta skierowana szczególnie do osób chcących zamieszkać z dala od zgiełku miasta, ceniących sobie ciszę oraz bliskość natury. Serdecznie polecam i zapraszam do osobistej weryfikacji.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik