zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
Lokal wynajem, 83m2, Pomorzany
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Pomorzany

5 000 | 83 m2 | pokoi: 3
nr oferty: ASP21378

Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. . Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia najmu to 83,2 m2. Na podłodze terakota, ściany malowane, sufity podwieszane z zamontowanym oświetleniem rastrowym. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, instalację alarmową (wraz z kamerami) oraz sieć komputerową. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże aluminiowe witryny wystawowe (z antywłamaniowymi szybami. Do lokalu prowadzi wejście z ulicy (poprzez wiatrołapy) oraz dodatkowe wejście od strony zaplecza. Wejścia bez barier architektonicznych (nie ma schodów). Wysokość lokalu wynosi 3,60 m do sufitu podwieszanego. Czynsz do SM wynosi ok. 800 PLN/miesięcznie (zarząd, zużycie wody, ścieki, wywóz śmieci , zaliczki na CO). Dodatkowo płatna energia elektryczna, internet, etc. Do ceny najmu należy doliczyć VAT. Możliwość powieszenia reklamy w obrębie lokalu bez dodatkowych opłat. Budynek monitorowany, kamery znajdują się przed lokalem, jaki i od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. Rozpoznawalne miejsce, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego oraz samochodowego. W bezpośredniej bliskości przystanki licznych linii komunikacji miejskiej. Wokół znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe, obecność wielu branż. Otoczenie osiedli mieszkaniowych.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Lokal wynajem, 219m2, Pomorzany
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Pomorzany

14 000 | 219 m2 | pokoi: 5
nr oferty: ASP21377

Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 219 m2, w tym dwie duże sala sprzedażowa (85/40 m2), dwa gabinety (23/15 m2), pomieszczenie socjalne (13 m2), zaplecze sanitarne (10 m2), serwerownia (7 m2) oraz komunikacja. Na podłodze terakota, ściany malowane, sufity podwieszane z zamontowanym oświetleniem rastrowym. Toaleta w ładnej glazurze i terakocie. Pomieszczenia biurowe z dużymi oknami od strony zaplecza. Pomieszczenia wydzielone są lekkimi ściankami działowymi oraz przeszklonymi - istnieje możliwość dopasowania lokalu do indywidualnych potrzeb Najemcy. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, instalację alarmową (wraz z kamerami) oraz sieć komputerową. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże aluminiowe witryny wystawowe (z antywłamaniowymi szybami) na całej swojej szerokości. Do lokalu prowadzą dwa wejścia z ulicy (poprzez wiatrołapy) oraz dodatkowe wejście od strony zaplecza. Wejścia bez barier architektonicznych (nie ma schodów). Wysokość lokalu wynosi 3,60 m do sufitu podwieszanego. Czynsz do SM wynosi ok. 1200 PLN/miesięcznie (z zaliczkami na CO). Możliwość powieszenia reklamy w obrębie lokalu bez dodatkowych opłat. Budynek monitorowany, kamery znajdują się przed lokalem, jaki i od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. Rozpoznawalne miejsce, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego oraz samochodowego. W bezpośredniej bliskości przystanki licznych linii komunikacji miejskiej. Wokół znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe, obecność wielu branż. Otoczenie osiedli mieszkaniowych.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Lokal na Podzamczu
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Stare Miasto

8 000 | 150 m2 | pokoi: 3
nr oferty: SWN30038

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjny, duży lokal położony w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość z przeznaczeniem biurowym lub handlowo-usługowym. Lokal do indywidualnej aranżacji dostosowania. Na powierzchnię użytkową 150,05 m2 składają się: - Open Space, - trzy zagospodarowane pomieszczenia, - dwie oddzielne toalety, - zaplecze socjalne. Ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej, natomiast ciepła woda z kotłowni (bojler elektryczny) znajdującej się w piwnicy budynku. Inne dostępne media: prąd, kablówka oraz światłowód. Kaucja wynosi dwukrotność miesięcznego czynszu najmu. Nieruchomość usytuowana jest na I piętrze w kamienicy wybudowanej w 2001 roku. Posiada jedno bezpośrednie wejście do budynku od ulicy. Wyposażona w monitoring, system antywłamaniowy, kontrolę dostępu oraz wejścia przy użyciu karty magnetycznej. Pod budynkiem są ogólnodostępne miejsca parkingowe. Kamienica znajduje się w bardzo korzystnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Położona jest w samym centrum miasta na Podzamczu (Stare Miasto), pośród zabytkowych kamienic, niedaleko rzeki Odry i Bulwarów. To jedno z głównych miejsc gastronomicznych oraz turystycznych Szczecina. Lokal usytuowany jest w pobliżu innych zabudowań mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz usługowo-handlowych. Istnieje również możliwość wynajmu wyższej kondygnacji (II piętro) o powierzchni użytkowej 148,42 m2. Atrakcyjna architektura gwarantuje korzystny układ funkcjonalny lokalu. Ze względu na prestiżową lokalizację, własne preferencje wykończenia oraz ustawność, nieruchomość jest idealna dla inwestorów pod własną działalność gospodarczą. * Podana cena jest wartością netto. Zapraszam na prezentację! ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI Invest Group Adam Pakieser tel. 798 979 559

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik