zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
2 hale magazynowo - prod. zaplecze socj., biura

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Prawobrzeże

24 045 | 1145 m2 | pokoi: 7
nr oferty: FKT24270

Szczecin prawobrzeże. Hala magazynowo - produkcyjna + zaplecze socjalne, biura na działce 4951 m2. Obiekt na działce o pow. 1909 m2. Parter: hala magazynowo produkcyjna 1025 m2, 2 pokoje biurowe, łazienka, szatnia z łazienką i prysznicami, aneks kuchenny 2 wjazdy, wysokość maksymalna 6,2 m 4,2 w najniższym miejscu. Obiekty powstały w 1994 r. Hale wykonane w technologii konstrukcji stalowej, szkieletowej, ściany z bloczków betonowych ocieplonych styropianem. W części biurowo - socjalnej z gazobetonu. Ściany wewnętrzne kartonowo - gipsowe oraz z cegły ceramicznej. Konstrukcja dachu w części magazynowej rygle stalowe i płatwie, w części biurowej konstrukcja drewniana. Posadzki betonowe, bezpyłowe, a w części biurowej terakota. W łazienkach i kotłowni płytki ceramiczne, okna PCV, stolarka drzwiowa PCV. Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, ciepła woda z termy elektrycznej i gazowej. Ogrzewanie z kotłowni własnej - gazowej. 25 miejsc parkingowych na wewnętrznym ogrodzonym parkingu. Sieć komputerowa, instalacja alarmowa. Bramy wjazdowe o wysokości 4,2 m i szerokości 3 m. Dojazd drogą asfaltową dla TIR-ów o nośności do 40 t. Wentylacja. Zewnętrzne kamery video, monitoring. Minimalny okres najmu 3 lata. 6 - miesięczny okres wypowiedzenia. Wysokość składowania do 6 m. Siatka słupów co 5 m. Posadzka zbrojona. Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT. Obiekt dostępny od 1 stycznia. Z uwagi na dostęp komunikacji miejskiej, dobry dojazd i wysoki standard jest to bardzo interesująca oferta.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Lokal z witryną o pow. 57,25 m2- CENTRUM
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Szczecin, Centrum

429 000 | 57 m2
nr oferty: ELT32349

Lokal z witryną o pow. 57,25 m2- CENTRUM. Dostęp do miejsca postojowego. W ofercie sprzedaży lokal z witryną zlokalizowany w samym w centrum miasta - ul. Małkowskiego. Na powierzchnię 57,25 m2 składają się: - duże pomieszczenie do którego prowadzi wejście z korytarza; - odrębne pomieszczenia z oknami; - kolejne pomieszczenie z oknami z którego prowadzi wejście do małej komórki/pomieszczenie gospodarcze; - duży korytarz; - oraz WC. Lokal wyposażony w: - witryna od strony wejścia do lokalu; - system alarmowy w całej część lokalu; - monitoring w pomieszczeniach oraz przed wejściem do lokalu; - kraty w oknach od strony oficyny; - rolety w każdym oknie włącznie z witryną; - drugie wejście/wyjście z drugiej strony budynku ( od podwórka). Dodatkowym bardzo dużym atutem lokalu jest możliwość skorzystania z miejsca postojowego - wjazd od strony podwórka przez bramę wjazdową, teren jest ogrodzony (brama na pilot). Cały lokal został wyremontowany, na podłogach panele o wysokiej klasie ścieralności. Ściany gładzone, malowane. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego, dwubiegowego. Koszt czynszu w wysokości około 250,00 zł ( w tym zaliczki na zimną wodę, f. remontowy, opłaty eksploatacyjne itp.). Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu liczne punkty usługowe, gastronomiczne, C.H. Kupiec czy Deptak Bogusława. Cała część ulicy Małkowskiego została wyremontowana i powiększone zostały strefy parkowania.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Lokal biurowy 129m2 Centrum obok Deptaku Bogusława
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Centrum

5 400 | 120 m2
nr oferty: ASP21435

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 2 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 120 m2 składają się: dwa duże pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne, toaleta oraz korytarz. Pomieszczenie biurowe doświetlone światłem dziennym oraz oświetleniem rastrowym. Na podłodze wykładzina, w korytarzu i pomieszczeniu socjalnym kafle. Toaleta w glazurze i terakocie. Powierzchnia wyposażona jest w klimatyzację, rozprowadzono sieć komputerową, sieć telefoniczną, sieć alarmową. Do budynku podłączono światłowód. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku nowoczesna winda, bardzo elegancka i reprezentacyjna klatka schodowa. Przed budynkiem miejsca parkingowe ogólnodostępne, przy budynku znajdują się również dostępne miejsca parkingowe - istnieje możliwość ich wynajęcia za dodatkową miesięczną opłatą. Opłaty eksploatacyjne: prąd, woda, śmieci, ogrzewanie (miejskie - SEC). Podany czynsz jest kwotą netto - należy do niego doliczyć podatek VAT. Kaucja do uzgodnienia z wynajmującym (wymagana w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu brutto). Polecamy ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz doskonałą wizualizację, bliskość Deptaku Bogusława. W budynku prestiżowi najemcy - doskonałe sąsiedztwo. Możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku (bez dodatkowych opłat).

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Lokal biurowy 129m2 Centrum obok Deptaku Bogusława
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecin, Centrum

5 850 | 130 m2
nr oferty: ASP21434

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 4 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię 130 m2 składają się: trzy pomieszczenia biurowe (największe - z dodatkowym, niewielkim pomieszczeniem pomocniczym), pomieszczenie socjalne, garderoba, toaleta oraz korytarz. Pomieszczenie biurowe doświetlone światłem dziennym, świetlikami dachowymi oraz oświetleniem rastrowym. Na podłodze wykładzina, w korytarzu i socjalu kafle. Toaleta w glazurze i terakocie. Powierzchnia wyposażona jest w klimatyzację, rozprowadzono sieć komputerową, sieć telefoniczną, sieć alarmową. Do budynku podłączono światłowód. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W budynku nowoczesna winda, bardzo elegancka i reprezentacyjna klatka schodowa. Przed budynkiem miejsca parkingowe ogólnodostępne, przy budynku znajdują się również dostępne miejsca parkingowe - istnieje możliwość ich wynajęcia za dodatkową miesięczną opłatą. Opłaty eksploatacyjne: prąd, woda, śmieci, ogrzewanie (miejskie - SEC). Podany czynsz jest kwotą netto - należy do niego doliczyć podatek VAT. Kaucja do uzgodnienia z wynajmującym (wymagana w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu brutto). Polecamy ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz doskonałą wizualizację, bliskość Deptaku Bogusława. W budynku prestiżowi najemcy - doskonałe sąsiedztwo. Możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku (bez dodatkowych opłat).

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik