zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert obiekty

sortuj
Pniewo ok/ Gryfina na sprzedaż zajazd - hotel
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Gryfino,

7 999 000 | 2000 m2
nr oferty: ELT31697

Na sprzedaż dochodowy obiekt hotelowo - gastronomiczny w miejscowości Pniewo k/Gryfina. W obiekcie znajdują się: 43 pokoje hotelowe, restauracja, bar, sala bankietowa i taneczna, duże zaplecze kuchenne wraz z magazynami, miejsce do grillowania, a także 3 duże parkingi na terenie posesji. Obiekt objęty jest całodobowym monitoringiem. Obiekt dysponuje 105 miejscami noclegowymi. Możliwość adaptacji hotelu na pokoje pracownicze mieszczące około 200 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z WC, TV oraz darmowe WI- FI. Istnieje również możliwość sprzedaży gotowego biznesu, czyli przedsiębiorstwa zorganizowanego z hotelu i restauracji, wraz z wyposażeniem, odbiorem sanepidu, bazą klientów i przyjętymi zleceniami. Obiekt stanowi bardzo rozpoznawalny punkt w okolicy, który prosperuje mimo pandemii. Okres zwrotu z inwestycji 10 lat. Budynek wykorzystywany był przez 29 lat na działalność hotelowo - gastronomiczną. Na bieżąco remontowany, wyposażony we własne ogrzewanie, klimatyzację, kanalizację, wodę miejską, przyłącze energetyczne. Możliwość zaaranżowania na różne działalności: hotel pracowniczy, hotel z restauracją, dom seniora, biura. Powierzchnia obiektu hotelowo - gastronomicznego: około 2.000 m2 Powierzchnia działki zabudowanej obiektem hotelowo - gastronomicznym: 7.844 m2 Nieruchomość położona ok 7 km od przejścia granicznego w Mescherin, 21 km do przejścia w Kołbaskowie, 15 km od granic Szczecina. Obiekt położony jest poza miastem, blisko lasu sosnowego, niedaleko od drogi ekspresowej S3 i autostrady A6. WYŁĄCZNOŚĆ

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Do wynajęcia obiekt komercyjny
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM

OBIEKT na WYNAJEM

Lubieszyn,

34 080 | 2130 m2
nr oferty: ATL02097

Do wynajęcia nowoczesny obiekt składający się z powierzchni biurowej oraz magazynowej o łącznym metrażu 2130 m2 z dostępem do kilkudziesięciu miejsc parkingowych, oraz rampą. Obiekt zlokalizowany jest w Lubieszynie bezpośrednio przy drodze krajowej prowadzącej do niemieckiej granicy (posiada zjazd z drogi krajowej). Oferowana powierzchnia składa się z pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, zaplecza socjalnego, szatni pracowniczych, kuchni, zaplecza sanitarnego, zaplecza technicznego. Powierzchnia pomieszczeń biurowych to ok. 500 m2, pomieszczeń magazynowych oraz pomieszczeń technicznych ok 1630 m2. Pomieszczenie biurowe są w wysokim standardzie, w budynku znajduje się elegancki holl z ogólnodostępną recepcją. Hala magazynowa i mniejsze pomieszczenia magazynowe dostępne są poprzez bramę ze śluzą z rampy oraz z wnętrza budynku. Standard wykończenia: holl i ciągi komunikacyjne pokryte polerowanym gresem, ściany gładzone malowane, w biurach na podłogach wykładziny dywanowe, w magazynach płytki i posadzka betonowa niepyląca, sufity podwieszane z oświetleniem, pomieszczenia z zabezpieczeniami, do obiektu doprowadzony jest światłowód gwarantujący szerokopasmowy internet oraz możliwość podłączenia wielu numerów telefonicznych. Metraże pokoi biurowych od 10 m2 do 100 m2, niektóre typu open-space. Możliwość wynajmu wraz z wyposażeniem (regały, biurka, krzesła). Wymagana dwumiesięczna kaucja, może być rozliczona w ratach. Opłaty dodatkowe za zużyte media (prąd, woda, ogrzewanie) rozliczane na podstawie liczników. Wywóz odpadów oraz ochronę obiektu najemca organizuje we własnym zakresie. Obiekt posiada własną kotłownię na olej opałowy, obsługa kotłowni zapewniona jest przez właściciela obiektu. Moc przyłączeniowa prądu bardzo wysoka do 200kw. Istnieje możliwość przearanżowania obiektu, aby dopasować funkcjonalność do potrzeb najemcy. Do czynszu najmu należy doliczyć VAT. Polecamy!

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Zespół parkowo pałacowy u podnóża gór Sowich:)
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Dzierżoniów,

6 500 000 | 1437 m2 | pokoi: 18
nr oferty: BON39597

Na Sprzedaż, zespół parkowo pałacowy u podnóża gór Sowich. Idealna oferta na klinikę, dom weselny, hotel:) Przedmiotem sprzedaży jest piękna willa w centrum Dzierżoniowa. Pałacyk został wybudowany między rokiem 1906 a 1908 i stanowił własność bankiera w mieście Reichenbach ( niemiecka nazwa Dzierżoniowa) Friedricha von Einem. Po jego bankructwie w 1912 roku nowym właścicielem posiadłości została rodzina Hain. W czasie I wojnu światowej willa pełniła funkcję lazaretu, po II wojnie światowej zaś mieściło się tutaj przedszkole. W 2004 roku willę przejmuje nowy właściciel i do 2006 roku prowadzony jest generalny remont nieruchomości. W tym czasie wymieniono dach na nowy, wszystkie tynki w budynku położono na nowo, wszystkie media i instalacje wymieniono na nowe tj. nowa sieć energetyczna, wodna, co, kanalizacyjna oraz gazowa. Zachowano ozdobne ogrodzenie z reprezentacyjnym wjazdem na posesję. Słowem pałacyk, nabrał nowego blasku i stał się wizytówką miasta:) Powierzchnia użytkowa budynku 1436,50m2, gruntu ( własność) 6782 m2. Obiekt w idealnym stanie technicznym, nowa dachówka Jopek, ściany - cegła klinkierowa i kamień, stropy żelbetowe, ogrzewanie gazowe, klimatyzacja. Pomieszczenia piwniczne stanowią część techniczną obiektu (6 pomieszczeń), bar oraz toalety. Parter budynku to 5 pomieszczeń restauracji, kuchnia z chłodnią, toaleta i sala balowa na 250 osób wraz z zapleczem oraz dodatkową kuchnią. Piętro pierwsze i drugie pałacyku stanowi reprezentacyjny holl, pokoje hotelowe ora z 100 metrowe mieszkanie. Szczególną uwagę przykuwa przepiękna stolarka w tym drzwiowa i okienna, majestatyczny kominek oraz piec kaflowy. Standard pomieszczeń - foto:) Uwaga: nieruchomość sprzedawana jest z antycznym umeblowanem, pełnym osprzętem kuchennym i kompletną eksluzywną zastawą na 250 osób. Oferowana nieruchomość generuje przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej, które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mają trwały charakter i mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza tej nieruchomości. Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, szeroko rozumianej działalności eventowej, medycznej, kosmetycznej, hotelowej. Idealny stan posesji, niepowtarzalny klimat wnętrz, prestiżowa niezwykle atrakcyjna lokalizacja w mieście, duża działka z wieloma miejscami parkingowymi i atrakcyjna cena sprzedaży to główne atuty prezentowanej nieruchomości. Taka szansa może się już nie powtórzyć, przyjedź i zobacz a może znajdziesz swoje nowe miejsce na Ziemi:)

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik