(Numer oferty MAP22404) DZIAŁKA na SPRZEDAŻSzczecin, Kijewko
Kijewko - kompleks działek, zabudowa indywidualna
Symbol
MAP22404
Symbol SWO
407417
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
365 000, 00 PLN
Cena za m2
245, 46 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Kijewko
Powierzchnia działki
1 487, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Energia elektryczna
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Nr Licencji
20713
Oferta na wyłączność.

Ofertą sprzedaży jest kompleks działek położony w dzielnicy Kijewko, która obecnie zmienia się w "sypialnię" Szczecina i prężnie się rozwija. W okolicy co raz to liczniejsze zabudowania jednorodzinne lub bliźniacze. W niedalekiej odległości znajduje się dyskont Inter Marche, Społem, Żabka, a także apteka, kościół oraz inne lokale użyteczności publicznej. Okolica charakteryzuje się niską zabudową i bliskością zieleni, gdyż teren Kijewka otacza Puszcza Bukowa.

Do sprzedaży jest 12 działek o powierzchniach od 1007m2 do 2072m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu lub nieregularnym. Dojazd do działek zapewniony poprzez drogę wewnętrzną sprzedawaną przyszłym właścicielom w udziałach w cenie 5.000zł (dodatkowo do ceny). Działki objęte są planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu D.B.5057.MN,U, a do najważniejszych zapisów planu należą:
- maksymalna powierzchnia zabudowy 25%,
- dachy strome,
- maksymalnie 2 kondygnacje,
- maksymalna wysokość 10 metrów,
- minimalna powierzchnia biologicznie czynna na poziomie 65%.

Media takie jak prąd, gaz i woda w głównej drodze dojazdowej, wymagają doprowadzenia do nabywanej działki. Polecam i zachęcam do osobistej weryfikacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Waleria Szunewycz

Zapytaj o ofertę