(Numer oferty AWA00283) DZIAŁKA na SPRZEDAŻTrzebawie,
Symbol
AWA00283
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
150 000, 00 PLN
Cena za m2
150, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Trzebawie
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia działki
1 000, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Wartość udziału w działce
1
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA / SZUTROWA
Energia elektryczna
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Nr Licencji
10566
Piękna działka rekreacyjna 1.000 m2 nad dużym i czystym Jeziorem Woświn, grunt rolny – niskie opłaty (45 zł za działkę i drogę/ na rok).

Odległość do brzegu jeziora i prywatnie zrobionej plaży tylko 150 metrów prywatną i zamykaną drogą. Działka ma wymiary 32m x 35m. Ogrodzona siatką leśną na modrzewiowych słupach i świerkowym żywopłotem.

WYPOSAŻENIE Działki: Kontener przystosowany do zamieszkania ze stryszkiem. WIATA BIESIADNA zadaszona dwuspadowo a na niej drewniany stół z ławami dla 20 osób. Skrzynka el. przy działce, miejsce na ognisko

Dostęp do jeziora tylko dla właścicieli działek drogą wewnętrzną która 20 metrów przed wodą zamienia się w plażę z nawiezionego w 2021 roku piasku.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Władysław Peisert

Zapytaj o ofertę