(Numer oferty SCN22658) OBIEKT na SPRZEDAŻGryfice,
Obiekt biurowo magazynowy
Symbol
SCN22658
Symbol SWO
410347
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 490 000, 00 PLN
Cena za m2
2 483, 33 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Gryfice
Powierzchnia całkowita
600, 00 m2
Powierzchnia działki
2 284, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
52, 00
Długość działki (mb.)
43, 00
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj obiektu
BIUROWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
BIUROWIEC
Rok budowy
2011
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Nr Licencji
9391
Stan budynku
IDEALNY
Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt przeładunkowy, dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności, lekką produkcję. Składa się z wolnostojącego domu o całkowitej powierzchni ok. 300m2, oraz hali o takiej samej powierzchni. Działka o powierzchni blisko 2300m2 wyłożona polbrukiem, ogrodzona. Budynek mieszkalny składa się z trzech kondygnacji-na parterze duży garaż mogący służyć jako magazyn, część biurowa i socjalna. Piętro- bardzo duży pokój konferencyjny z możliwością podziału, kuchnia, łazienka. Na drugim piętrze znajdują się dwie sypialnie. Ogrzewanie gazowe, dach kryty dachówką ceramiczną, woda i kanaliza miejska.
Hala-obiekt murowany, ocieplony, kryty blachodachówką. Podłoga hali bezpyłowa. W budynku wydzielona jest również część socjalna.
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Istnieje możliwość powiększenia działki. Nieruchomość bez problemu również się wynajmuje, obecnie jest wynajęta na czas nieokreślony.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Władysław Peisert

Zapytaj o ofertę