(Numer oferty ASP21453) OBIEKT na WYNAJEMSzczecin, Żelechowa
Wynajem, hala 477m2, tani prąd!!!
Symbol
ASP21453
Symbol SWO
410434
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
11 980, 00 PLN
Cena za m2
25, 12 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Żelechowa
Powierzchnia całkowita
477, 00 m2
Rodzaj obiektu
BIUROWO-MAGAZYNOWY
Rok budowy
1970
Materiał ścian
<
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Piętro
parter
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Wentylacja
Alarm
Rodzaj podłogi
,
Ogrodzenie
PEŁNE
Nr Licencji
4603
Stan budynku
DOBRY
Okres płatności (il.miesięcy)
12
Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 477 m2 w tym ok. 50 m2 powierzchni biurowo - socjalnej z toaletą.

Hala wysokiego składowania, murowana, o wysokości od 4,8 m. Hala po remoncie - wymieniono lampy, wszystkie pomieszczenia odmalowano i odświeżono. W części biurowo - socjalnej na podłogach położono kafle,WC z kabiną prysznicową w glazurze i terakocie.

Bardzo dobre doświetlenie światłem dziennym – w dachu nowe, szczelne świetliki. W hali zainstalowane jest również oświetlenie elektryczne.

Do czerwca 2024 roku umowa na tani prąd!

Do środka prowadzi brama o wymiarach: wysokość 3,5 m x szerokość 3 m. Posadzka bezpyłowa. Cześć biurowo - socjalna ogrzewana elektrycznie.

Przy hali duży, utwardzony plac manewrowy umożliwiający dojazd i parkowanie samochodów typu TIR. Teren zamykany na noc i monitorowany. Preferowany najem na minimum 12 miesięcy, kaucja w kwocie 20.000 zł.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Natalia Wittmann

Zapytaj o ofertę