(Numer oferty LOK21565) LOKAL na SPRZEDAŻPolice,
Police-lokal użytkowy !
Symbol
LOK21565
Symbol SWO
410580
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Nieruchomość dostępna od
24.01.2023
Cena cena w innych walutach
288 000, 00 PLN
Cena za m2
4 514, 11 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Police
Powierzchnia całkowita
63, 80 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rok budowy
2000
Materiał ścian
PUSTAK
Piętro
parter
Nr Licencji
9416
Stan budynku
DOBRY
Lokal użytkowy na sprzedaż z bezpośrednim wejściem z ulicy. Jedno duże pomieszczenie z wydzielonym wc. Przy lokalu ogólnodostępne miejsca parkingowe. Dla inwestora duże możliwości, lokal nadaje się na handel usługi itd.. Do lokalu doprowadzone są instalacje : prąd 3 fazowy ,wodociągowa i kanalizacyjna.
!! Dodatkowo przed lokalem o pow. 69m2 drugi mały lokal o powierzchni 23 mkw w cenie !!
Ze względu na rodzaj lokalu ( 1 duże pomieszczenie ) istnieje możliwość łatwej aranżacji i podzielenia lokalu na mniejsze pomieszczenia. Ze wzgledu na usytuowanie i rodzaj zabudowy lokal może nadawać się na: sklep, biuro, magazyn, inna działalność nieuciążliwą.
Dobra lokalizacja, nie opodal cała infrastruktura miejska, sklepy bank itp. Blisko komunikacja miejska. Dobry dojazd i bezproblemowe parkowanie, dojazd także od tyłu lokalu .

Istnieje możliwość wynajmu lokalu za cenę 2500 zł !!

POLECAM - KLUCZE W BIURZE!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Bożena Kleban

Zapytaj o ofertę