zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
DZIAŁKA BUDOWLANA Z MEDIAMI POD LASEM
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Marszewo,

170 000 | 1012 m2
nr oferty: MNI21693

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej, ok. 4km od centrum Goleniowa. Prezentowana nieruchomość o pow. 1012 m2, położona jest w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych w miejscowości Marszewo. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT, kupujący nie płaci 2% PCC u Notariusza. Dla działki przed podziałem została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie: BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik dla nowej zabudowy do 18%, - szerokość elewacji frontowej w przedziale od 8 m do 22m, - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - dostęp do drogi publicznej - pośredni przez drogę wewnętrzną, w cenie nabycie udziału. Na życzenie klienta istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. UZBROJENIE TERENU: - prąd - przy działce w drodze wewnętrznej, - woda - wykonane przyłącze do działki, - gaz - przy działce w drodze wewnętrznej, - kanalizacja - przy działce w drodze wewnętrznej. ODLEGŁOŚĆ OD: - Szczecina - 40 km, - Goleniowa - 4 km, - Międzyzdroje - 70 km. Oferta idealna dla osób marzących o domu w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrą lokalizacją. Marszewo to spokojna miejscowość rolniczo-usługowo-mieszkalna położona w odległości 4 km od Goleniowa. Nowe zabudowania to nowoczesne budownictwo jednorodzinne. W miejscowości znajduje się kościół. Aktualnie do Marszewo budowana jest ścieżka rowerowa. Wkrótce w miejscowości powstanie sklep Dino. Marszewo ma doskonałe połączenie z drogą S6 Szczecin - Gdańsk oraz trasą S3 Szczecin - Świnoujście. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
DZIAŁKA BUDOWLANA Z MEDIAMI POD LASEM
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Marszewo,

170 000 | 1003 m2
nr oferty: MNI21692

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej, ok. 4km od centrum Goleniowa. Prezentowana nieruchomość o pow. 1003 m2, położona jest w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych w miejscowości Marszewo. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT, kupujący nie płaci 2% PCC u Notariusza. Dla działki przed podziałem została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie: BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik dla nowej zabudowy do 18%, - szerokość elewacji frontowej w przedziale od 8 m do 22m, - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 30 - 45 stopni, - dostęp do drogi publicznej - pośredni przez drogę wewnętrzną, w cenie nabycie udziału. Na życzenie klienta istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. UZBROJENIE TERENU: - prąd - przy działce w drodze wewnętrznej, - woda - wykonane przyłącze do działki, - gaz - przy działce w drodze wewnętrznej, - kanalizacja - przy działce w drodze wewnętrznej. ODLEGŁOŚĆ OD: - Szczecina - 40 km, - Goleniowa - 4 km, - Międzyzdroje - 70 km. Oferta idealna dla osób marzących o domu w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrą lokalizacją. Marszewo to spokojna miejscowość rolniczo-usługowo-mieszkalna położona w odległości 4 km od Goleniowa. Nowe zabudowania to nowoczesne budownictwo jednorodzinne. W miejscowości znajduje się kościół. Aktualnie do Marszewo budowana jest ścieżka rowerowa. Wkrótce w miejscowości powstanie sklep Dino. Marszewo ma doskonałe połączenie z drogą S6 Szczecin - Gdańsk oraz trasą S3 Szczecin - Świnoujście. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Działka nad zalewem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamień Pomorski,

7 000 000 | 100000 m2
nr oferty: SCN22667

Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym z dopuszczeniem lokalizacji więcej niż 2 mieszkań w budynku, usługi w tym rehabilitacji, turystyki, wypoczynku i rekreacji. Zgodnie z tym zapisem może być realizowane budownictwo hotelowe, pensjonatowe, mieszkalne i apartamentowe. Powierzchnia zabudowy do 20%, wysokość zabudowy od 9 do 19m. Media: gaz ziemny, woda-gminna sieć wodociągowa; ścieki-gminna oczyszczalnia; prąd-sieć elektroenergetyczna; ogrzewanie-indywidualne źródła ciepła, dopuszcza się dogrzewanie poprzez kominki, oraz poprzez systemy grzewcze wykorzystujące wody termalne. Uwaga-na terenie znajdują się jedne z najlepszych w Polsce warunki geotermalne, wg badań PGNiG, jakimi dysponuje właściciel, na głębokości 2000m. temperatura wody wynosi 59-62 stopnie Celsjusza i wzrasta w głąb o 1 stopień co 33 metry, czyli na głębokości 4000m wynosi 120 stopni a więc można produkować prąd elektryczny, który można odsprzedać, jak też wykorzystać do ogrzewania przyszłych hoteli, pensjonatów, Aquaparków. Linia elektryczna 15 kV może służyć do podłączenia przyszłych elektrowni geotermalnych. Można wybudować co najmniej kilka elektrowni o mocy 5 MGW prądu i 5 MGW ciepła każda. Koszt jednego otworu "pod klucz" wynosi około 15-20 mln pln (głębokość 4000m), natomiast zwrot inwestycji w zależności od ilości budowanych elektrowni wynosi od 5 do 3 lat, a uwzględniając dotacje skarbu państwa (nawet do 60% inwestycji), inwestycja zwraca się odpowiednio szybciej. Wyliczenie nie prognozuje podwyżek cen energii elektrycznej, a przy ich wzroście, zysk automatycznie zwiększy się. Dodatkowo ogrzewanie przyszłych hoteli, pensjonatów i Aquaparków odbywałoby się z własnych źródeł ciepła czyli de facto za darmo. Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Cena netto.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Działka budowlana w otulinie lasu
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Krzywice,

128 760 | 3219 m2
nr oferty: MNI21691

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działek budowlanych, położonych w miejscowości Krzywice, w otulinie lasu mieszanego, z bardzo dobrym połączeniem z trasą krajową S6 Szczecin-Gdańsk. Czas dojazdu do Goleniowa - jedyne 10 minut. Nowa cena - teraz tylko 40,00 zł/m2 NIERUCHOMOŚĆ BEZ PIEROWOKUPU KOWR !!!! W 2011 roku dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 1 budynku mieszkalnego jednorodzinnego. To bardzo dobra lokata kapitału na przyszłość !!!! PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna - możliwość podpiwniczenia, - dwie kondygnacje - parter + poddasze, - wskaźnik zabudowy do 25%, - kąt nachylenia dachu - 25* - 50*, - wysokość budynku - do 9,50 m, - układ głównej kalenicy - dowolny, - szer. elewacji frontowej - do 17,0 m, - wysokość do okapu - 6,0 m, - wysokość okapu - do 4 0m, - pow. biologicznie czynna - min 20%. W pobliżu znajduje się Obszar Natura 2000 "Ostoja Goleniowska" oraz dwa Rezerwaty Przyrody "Krzywicki Mszar" i "Wrzosiec". Przedmiotowy teren ze względu na lokalizację oraz liczne walory przyrodnicze idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, stworzenie stadniny koni, gospodarstwa agroturystycznego itp. Media: - bezpośrednio przy działkach znajduje się  prąd; - woda w odległości ok. 450 m - wydane pozwolenie na budowę sieci wodociągowej; - gaz w odległości ok. 450 od granicy osiedla; - kanalizacja sanitarna - brak sieci, zgoda na szambo lub przydomową biologiczną oczyszczalnię ścieków; Krzywice położone są w gminie Osina, powiat goleniowski, ok. 10 km od Goleniowa, 15 km od Nowogardu, 50 km od Szczecina, 6 km od lotniska Szczecin-Goleniów. Zapraszamy na prezentacje i do składania ofert zakupu !!!

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Działki budowlane w Dołujach
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dołuje,

350 000 | 2000 m2
nr oferty: MNI21690

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch działek budowlanych położonych w Dołujach, gm. Dobra przy ul. Kolibra. Działki o łącznej pow. 2000 m2, położone obok siebie, objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - uchwała nr V/35/98 z dnia 28.05.1998 r. - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Parametry zabudowy: - max. wysokość zabudowy - 1,5 kondygnacji, - wysokość budynku - do 8,0 m do kalenicy, - dachy dwu- lub wielospadowe, o kącie nachylenia dachu do 50*, - max. pow. zabudowy - do 15%, - min. dwa miejsca postojowe, - nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi dojazdowej - 5,0 m Dopuszcza się realizację obiektów usługowych nieuciążliwych dla środowiska o wielkości do 10% pow. terenu oraz budynków gospodarczych, garaży, a także zieleni wysokiej i niskiej urządzonej. Działka położona w terenie ograniczonej ochrony archeologicznej (W III) - wymagane zgłoszenie rozpoczęcia robót ziemnych i ustalenie nadzoru archeologiczno-konserwatorskiego. Działka posiada dostęp do drogi prywatnej, gruntowej (w cenie działki udział w drodze). Porośnięta samosiejami. MEDIA - kanalizacjia sanitarna - bezpośrednio przy działce, w drodze dojazdowej, - gaz - bezpośrednio przy działce, w drodze dojazdowej - prąd - w drodze dojazdowej - wodociąg - brak Dołuje położone są ok. 7 km od Dobrej Szczecińskiej oraz 10 km od centrum Szczecina. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu. CENA DO NEGOCJACJI

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Teren Inwestycyjny przy Parku Technologicznym ZST
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stargard,

13 748 700 | 32 m2
nr oferty: GHS20168

Na sprzedaż teren z ogromnym potencjałem inwestycyjnym k. Stargardu Działka składająca się z 3 działek ewidencyjnych o łacznej powierzchni 32,35 ha. Znajduję się na terenie byłego lotniska wojskowego "Kluczewo". Teren zgodnie z ustaleniami Studium uwarunkowań oznaczony symbolami : - PS.18b.1 ( ok 50%) - tereny produkcji i składów - TO. 18b. 1 - tereny otwarte, cenne przyrodniczo. Działki na tą chwile zarośnięte krzewami i niskimi drzewami, w przeważającej części teren jest płaski, nieutwardzony. Kształtem tworzą regularny wielobok, dzięki czemu posiadają dobry potencjał podziałowy. Dojazd do działek odbywa się drogą publiczną , utwardzoną asfaltem (ul. Eskadrowa) oraz drogą wewnętrzną nieutwardzoną (odcinek ok 500 metrów, służebność gruntowa) Najbliższa okolica : * 16 km. od Centrum Stargardu * W odległości 8 km działa Regionalny Stargardzki Park Technologii Wyższych, w którym znajdują się takie firmy jak: Bridgestone, Lidl centrum dystrybucyjne, SPG Polska czy Hydroline. * Droga publiczna wyposażona w sieć energetyczną i wodociągową Działki znajdują się na terenie Kostrzyńsko- Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Daje to firmom różne dodatkowe możliwości. Poniżej zalety wymienione na stronie internetowej ww. strefy (kssse.pl) "Co może zyskać firma? - ulgę podatkową dla prowadzonej inwestycji - możliwość rozwoju przedsiębiorstwa w jego obecnej lokalizacji - dopasowanie strategii firmy do wspieranych działań - dodatkową promocję, jeśli projekty są innowacyjne - możliwość kształtowania lokalnej polityki gospodarczej" Wartość gruntu na podstawie Oszacowania Ceny, przez rzeczoznawcę, wykonanego w październiku 2022 roku. Do ceny należy doliczyć podatek VAT. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik