zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Utwardzony plac z budynkiem biur.na siedzibę Firmy
DZIAŁKA na WYNAJEM
DZIAŁKA na WYNAJEM

DZIAŁKA na WYNAJEM

Szczecin, Dąbie

34 900 | 8000 m2
nr oferty: EXT23908

Atrakcyjna nieruchomość do dzierżawy dla Firmy położona na prawym brzegu Szczecina ul. Letnia. Idealna na bazę logistyczno-magazynową z zapleczem biurowym. Działka ogrodzona z nowym budynkiem biurowym posiadającym zaplecze sanitarne, własnym placem: utwardzonym i manewrowym, dodatkowo parking dla Klientów oraz pracowników. Całość ogrodzona, oświetlona, monitorowana i chroniona. Dogodny dojazd, w tym również dla tirów, własny wjazd bezpośrednio z drogi, brama elektryczna. Na terenie znajduje się: waga samochodowa najazdowa, miejsce przeznaczone pod myjnię dla samochodów ciężarowych. Działka o powierzchni 8 tys. m2. Moc elektryczna przyłączeniowa 40 kW. Budynek biurowy z 2017 r. posiadający powierzchnię całkowitą 262 m2, użytkową blisko 216 m2. W załączeniu rzut poszczególnych pomieszczeń w budynku, na które składają się: recepcja, sala open space, sala konferencyjna, oddzielny gabinet, komunikacja, dwie szatnie, trzy natryski kabinowe, trzy oddzielne toalety, zaplecze socjalne z kuchnią i jadalnią, zaplecze gospodarcze z piecem gazowym o mocy 60 kW oraz przygotowanym miejscem na serwerownię. Budynek z wszelkimi instalacjami, w tym alarmową i elektryczną z wyprowadzeniami dla poszczególnych stanowisk biurowych. Ogrzewanie gazowe. Okna pcv. Dwa wejścia z kurtynami: główne i boczne. Czynsz dzierżawy wynosi 34.900 zł netto. Opłaty dodatkowe: zużycie mediów (gaz, woda, prąd, śmieci, ochrona itp.). Kaucja 3 miesięczna zwrotna po okresie zawartej umowy dzierżawy. Plan miejscowy przeznaczony na komercję, wokół m.in. obiekty produkcyjne, składy i magazyny. Bardzo dobre połączenie zarówno z centrum Szczecina jak i trasą wylotową z miasta. Zapraszam na prezentację. To miejsce czeka na Ciebie i Siedzibę dla Twojej Firmy!

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Działki budowlane Giżyn z PLANEM
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Giżyn,

61 440 | 1024 m2
nr oferty: MNI21142

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonych na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, w GIŻYNIE. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1024 m2 (w trakcie podziału). Cały teren jest objęty aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy rekreacyjno - letniskowej. Podstawowe parametry zabudowy: * dopuszcza się realizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, * obowiązująca linia zabudowy - 5 m od dróg wewnętrznych, 10 m od drogi powiatowej, * powierzchnia zabudowy do 25% i do 30%, * kąt nachylenia dachów - min. 38*-45*, * wysokość budynków mieszkalnych - do 8 m. W naszej ofercie w pierwszym etapie sprzedaży posiadamy 6 działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach (od 900 m2 do 1091 m2) oraz zróżnicowanych cenach. MEDIA : - w drodze publicznej - prąd, wodę i gaz, - do czasu budowy kanalizacji sanitarnej dopuszcza się szczelny zbiornik bezodpływowy - szambo. Działki w Giżynie położone są nieopodal dwóch jezior Będgoszcz ok. 800 m oraz Miedwie ok. 2km. Najbliższa szkoła podstawowa znajduje się w miejscowości Żabów ok. 6,5 km, bądź w Pyrzycach ok. 12 km. Miejscowość jest dobrze skomunikowana z większymi miejscowościami Stargard (30km), Szczecin (45km), Gryfino (35km). Koszty związane z nabyciem nieruchomości: - wynagrodzenie biura z tytułu usługi pośrednictwa w nabyciu, - podatek PCC 2%, taksa notariusza, opłaty sądowe, opłat za wypisy aktu notarialnego. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ. U nas uzyskasz profesjonalną pomoc w załatwieniu formalności kredytowych !!!

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Mierzyn,

2 800 000 | 3670 m2
nr oferty: MDR20183

GRUNT INWESTYCYJNY POD HALE MAGAZYNOWE W MIERZYNIE ! Grunt o powierzchni 3671 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy drodze krajowej prowadzącej do granicy Niemiec . Warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku hali magazynowej z częścią biurowo-socjalną oraz zagospodarowaniem terenu ,elementami infrastruktury technicznej i dwoma zjazdami przedstawiają się następująco: 1. wskaźnik powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni terenu - 30% 2. powierzchnia biologicznie czynna: minimum 30% powierzchni terenu inwestycyjnego 3. szerokość elewacji frontowej maks: 36,0 m 4. wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej :maks.Wysokość budynku do 9,0 m; 5.geometria dachu: dach płaski o kącie nachylenia połaci 10 stopni 6.zaopatrzenie w wodę: zgodnie z warunkami technicznymi określonymi przez zarządcę sieci 7.zaopatrzenie w gaz : zgodnie z warunkami technicznymi określonymi przez zarządcę sieci 8.zaopatrzenie w energię elektryczną :zgodnie z warunkami przyłączenia określonymi przez zarządcę sieci 9.sposób odprowadzenia ścieków: do istniejącej kanalizacji sanitarnej zgodnie z warunkami technicznymi 10.wymagana ilość miejsc parkingowych: należy przewidzieć wystarczającą ich liczbę dla zaspokojenia potrzeb planowanej inwestycji ; wskaźnik minimum 10 stanowisk postojowych na każde 500 m2 powierzchni zabudowy na terenie działki Działka zlokalizowana w rozwijającej się pod względem zabudowy inwestycyjnej części Mierzyna . Polecam ze względu na lokalizację !!! Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty. Nasze biuro gwarantuje również obsługę w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości . Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Atrakcyjny, komercyjny grunt w super lokalizacji!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Szczecin, Zdroje

2 000 000 | 6266 m2
nr oferty: BON35172

Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym działka w dzielnicy Zdroje. Całość gruntu to powierzchnia 6266 m2, składająca się z dwóch działek o powierzchniach 2147m2 i 4119m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod zabudowę usługową i/lub zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług. Media zlokalizowane są w odległości ok. 50m od granicy działki, w bezpośrednio przy niej przebiegającej ulicy. Przeznaczenie terenu - w zależności od linii rozgraniczającej tereny elementarne: 1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca z dopuszczeniem usług lub zabudowa usługowa; 2) maksymalna wysokość nowej zabudowy: 3 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 12,0 m; 3) budynki kryte dachami stromymi; 4) zakazuje się lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 400 m2 5) budynki kryte dachami stromymi lub o innej geometrii niż dachy strome 6) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego, w granicach działki budowlanej 20% lub 40%; 7) dopuszcza się między innymi zakres usług: handel detaliczny, gastronomia, obsługa firm i klientów; zakazuje się sprzedaży paliw i gazu do pojazdów mechanicznych Grunt w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic osiedla, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Słoneczne co daje duże możliwości odnośnie sposobu jego wykorzystania. W niewielkiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, hipermarket, Puszcza Bukowa. Polecam i zapraszam na prezentację.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik