zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Żdżary - działka z warunkami zabudowy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żdżary,

125 000 | 1319 m2
nr oferty: MAP22793

Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży jest urokliwa działka położona w miejscowości Żdżary obok Goleniowa, z bliskim dostępem do drogi ekspresowej S3 i S6, a także z szybkim dojazdem do Szczecina lub lotniska Goleniów (SZZ). Działka w kwadracie, o wymiarach ok. 35 metrów szerokości i 37,5 metrów długości. Brak planu miejscowego. Działka objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Droga dojazdowa asfaltowa, ostatnie 150 metrów utwardzone destruktem asfaltowym. W drodze dostępne media: prąd, woda i kanalizacja (jeszcze bez odbiorów). Brak gazu w miejscowości. Gmina planuje doprowadzić do miejscowości przyłącze światłowodu. Wokół działki liczne zabudowania jednorodzinne. Według wydanych warunków zabudowy dla działki przewidziano następujące parametry techniczne: - zabudowa wolnostojąca, maksymalnie dwie kondygnacje (parter+poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - powierzchnia zabudowy - 11,03%, - powierzchnia biologicznie czynna - 50%, - szerokość elewacji frontowej - 15,8m z tolerancją do 20%, - maksymalna wysokość zabudowy do 9,0 metrów do kalenicy, - dachy strome, dwuspadowe lub wielospadowe z czytelną kalenicą o kącie nachylenia od 30° do 45°, kryty dachówką lub materiałem dachówkopodobnym, - kierunek kalenicy głównej względem frontu działki - równoległy lub prostopadły, - 7 metrów nieprzekraczalnej linii zabudowy od drogi z frontu działki, - działka położona częściowo na stanowisku archeologicznym AZP 27-08 26, Polecam i zapraszam na prezentację.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Działka z drewnianą stodołą. Jezioro Woświn. Las.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Oświno,

350 000 | 35700 m2
nr oferty: RYZ22018

Działka położona 1 km od jeziora Woświn. Jest to jedno z największych jezior na Pojezierzu Ińskim ( prawie 800 ha powierzchni i 9,5 km długości ) którego stan wód ocenia się na II klasę czystości. Obfituje w wiele okazów ryb i daje możliwości wędkowania zarówno z brzegu jak i łodzi. Oferowany teren graniczy z lasem a część działki ( 0,61 ha ) została zakwalifikowana również jako las. Na terenie tym znajduje się także niewielkie oczko wodne. Ponadto część działki ( 0,13 ha ) została wyłączona z produkcji rolnej na której znajduje się drewniana stodoła. W 2001 roku przeszła ona gruntowny remont. Podłoga wyłożona kostką brukową, brama wjazdowa automatyczna, na dachu dachówka. Pod częścią stodoły znajduje się piwnica. Do budynku doprowadzona elektryczność. Daje wiele możliwości wykorzystania np. jako garaż, budynek gospodarczy, magazyn, stajnię lub pracownię. Sąsiednie działka zabudowana budynkiem mieszkalnym wraz z budynkami gospodarczymi. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej na samym wjeździe do wsi. Położona jest 9km od Chociwla, 34km od Stargardu oraz 60km od Szczecina. Wielkość działki, jej różnorodność, bezpośrednie sąsiedztwo lasu , bliskość jeziora oraz dobry dojazd z okolicznych miast sprawia, że jest to teren który idealnie sprawdzi się dla osób szukających wypoczynku na łonie przyrody jak i tych którzy na stałe chcieliby zamieszkać na wsi. Dodatkowe informacje: Dostępne media: prąd, woda miejska, studnia Użytki wchodzące w skład działki: - grunty orne( RIVa ) - 1,03 ha - grunty orne ( RIVb ) - 0,32 ha - grunty orne ( RV )- 1,27 ha - Sady ( S-RV ) - 0,14 ha - Lasy ( LsVI ) - 0,61 ha - Nieużytki ( N ) - 0,07 ha - Inne tereny zabudowane ( Bi ) - 0,13 ha

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Uzbrojona działka budowlana - 960 m2 w Kobylance
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kobylanka,

336 000 | 960 m2
nr oferty: PTR25581

Kobylanka, osiedle Makowe. Łatwy dojazd do Szczecina jak i Stargardu. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 969 m2 w kształcie regularnego prostokąta. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, a następnie drogą wewnętrzną, utwardzoną przylegającą do działki. Trwają prace projektowe nad utwardzeniem i położeniem asfaltu w działce drogowej Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. W bliskiej odległości Jezioro Miedwie. Tylko kilkanaście minut spacerem. Dla działki sąsiedniej wydano "Decyzję o warunkach zabudowy": * Przeznaczenie działki zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. * Powierzchnia zabudowy do 25% powierzchni działki * Szerokość elewacji frontowej 13 -20 metrów * Wysokość budynku do dwóch kondygnacji - 3,2 - 3,8 metra od poziomu terenu do dolnej krawędzi okapu dachu głównego - 7,5 - 9,0 metrów od poziomu terenu do kalenicy * Dach dwu- lub wielospadowy z kalenicą o kącie nachylenia 30-45° Media: - woda gminna w przylegającej drodze dojazdowej, wzdłuż granicy działki, - prąd w przylegającej drodze, Skrzynka ZK na granicy działki, - gaz w przylegającej drodze, wzdłuż granicy działki, - kanalizacja w przylegającej drodze, wzdłuż granicy działki. Klasa bonitacyjna gruntu RIVa. Wokół działki zabudowa domów jednorodzinnych i jednorodzinnych dwulokalowych. Cena wyjściowa 336 000 zł. Do sprzedania więcej działek zlokalizowanych na tym samym terenie. Zapraszam na prezentacje.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Działka budowlana z WZ przy jeziorze Steklno
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Steklno,

269 000 | 951 m2
nr oferty: PAT21209

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 951 m2 w odległości ok 150 m w linii prostej do linii brzegu jeziora Steklno. Widok na jezioro z terenu działki od strony drogi. Bliska odległość do publicznego dojścia do jeziora oraz plaży miejskiej. Działka z trzech stron zabudowana budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Bardzo spokojna i cicha okolica. Bliskość lasu z drugiej strony jeziora. Idealna na rekreacje całoroczną lub dom jednorodzinny. Czas dojazdu ze Szczecina 45 min. - 35 km z Gryfina 12 min - 12 km . Odległość do S3 węzeł Pyrzyce ok 17 km. Działka jest wykarczowana, oczyszczona, wyrówna i przygotowana do zagospodarowania oraz gotowa do rozpoczęcia procesu zabudowy. Działka jest także na bieżąco koszona. Wydane warunki zabudowy w dniu 16.05.2024. Parametry określone w warunkach zabudowy: 1. powierzchnia zabudowy do 14% ( pod budynek), 2. szerokość ściany frontowej 7,0 - 10,5 m 3. wysokość 2 kondygnacji, 4. wysokość kalenicy 8,5 m 5. dach symetryczny, dwuspadowy, o kącie nachylenia połaci 35-43^stopni Wszystkie media są w drodze: kanalizacja sanitarna, deszczowa, woda, prąd ( skrzynka przy granicy działki), światłowód telekomunikacyjny. Bardzo istotne - wszystkie media znajdują się w drodze gminnej. Właściciel posiada wydane zaświadczenia z PUK Gryfino i Enea Szczecin o możliwości podłączenia się do sieci wod-kan i elektroenergetycznej po uzyskaniu warunków przyłącza. Działka jest ogrodzona z trzech stron od sąsiadów. Wokoło działki zabudowane domami. Dostęp do drogi utwardzonej gminnej, droga jest zagospodarowana i oświetlona. Do najbliższego sklepu 350 metrów a do autobusu PKS - 300 metrów. Jezioro Steklno to akwen wodny o powierzchni 47,3 ha z czystą wodą. Uważany jest za raj wędkarski słynący z drapieżnych ryb, na którym obowiązuje zakaz używania silników spalinowych. Ta oferta to unikatowa lokalizacja. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik