zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert obiekty

sortuj
Dom 400m2 (biuro, usługi, magazyn, mieszkanie)
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Bezrzecze,

2 200 000 | 400 m2 | pokoi: 10
nr oferty: MTN12799

Bezrzecze. Przedmiotem transakcji jest dom wolnostojący architektonicznie i funkcjonalnie połączony z budynkiem warsztatowym i garażem. Powierzchnia całkowita łączna wynosi 400m2. Własny parking przed budynkiem (10-12 miejsc postojowych). Zbywana nieruchomość ze wskazaniem pod działalność biurową, siedzibę firmy, handlowo - usługową, szkoleniowo - edukacyjną, dom opieki, usługi medyczne lub kosmetyczne, magazynowanie, nieuciążliwą produkcję itp. Główny budynek - 200m2, to 7 pomieszczeń biurowych (w tym duża sala o pow. 30m2 z wyjściem na taras 50m2 i ogród 1468m2), recepcja, zaplecze kuchenne i sanitarne. Na parterze trzy pomieszczenia biurowe, pomieszczenie gospodarcze i wc, na piętrze trzy pokoje, kuchnia, łazienka (piętro może pełnić funkcję mieszkalną, bazę noclegową). W obiekcie wydzielono gabinet np. medyczny lub kosmetyczny o powierzchni 25m2. Z kolei w bryle budynku znajduje się oddzielna część magazynowa - 200m2 (wewnątrz w najwyższym punkcie ok. 6m wysokości) o powierzchni 200m2 (z biurem i zapleczem sanitarnym), z dwoma bramami wjazdowymi. Budynek zaprojektowany jako częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. Wkonany w technologii tradycyjnej. Dach w przeważającej części dwuspadowy, a pozostały z powierzchnią wypukłą. Istnieje możliwość rozbudowy lub adaptacji budynku (np. kolejne piętro), lub wybudowanie magazynu / wiaty pod składowanie w części ogrodowej. Wejście do nieruchomości bezpośrednio od strony ulicy o dużym natężeniu ruchu, dom usytuowany w pobliżu centrum usługowego - transparentna lokalizacja. Odległość do przejścia granicznego w Lubieszynie 7km, w Kołbaskowie 16km, do centrum Szczecina 6km, do trasy S3 20km. Opłaty: media (energia elektryczna, gaz, woda i ścieki, roczny podatek ok. 2000 zł(raty)/rok). Cena 2.200.000zł BRUTTO, podlega negocjacji. https://youtu.be/iDL7hdO_-N8 Polecamy.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
Zabytkowy pałac tuż przy jeziorze i lesie!
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Krąpiel,

5 750 000 | 2500 m2 | pokoi: 22
nr oferty: 2/10212/OOS

Paryż ma wieżę Eiffla, Berlin Bramę Brandenburską, Warszawa Pałac Kultury, Szczecin Wały Chrobrego. A czym może pochwalić się mała miejscowość Krąpiel, o której za pewne niewielu z nas słyszało, a jeszcze mniej widziało? W tym ogłoszeniu sprzedaży postaram się w pełni odpowiedzieć na zadane pytanie. Krąpiel, a dawniej Schoneberg to mała wioska leżąca na drodze ze Stargardu wzdłuż drogi krajowej S10 wiodącej w stronę Wałcza. Jak większość małych miejscowości możemy spodziewać się tam osiedla domów, kilku sklepów, lokalnych małych firm, a nawet boiska piłkarskiego lokalnego klubu. Jeśli przejedziemy tylko przez Krąpiel główną drogą nie zaskoczy nas nic. Natomiast jeśli tylko odbijemy z głównej drogi jadąc od strony Szczecina ukaże nam się wspaniały zabytek - PAŁAC W KRĄPIELU. Naszą ofertę stanowi sprzedaż dwukondygnacyjnego budynku pałacowego z XIX wieku, wraz z budynkiem oficynowym na osobnej działce, a także z akwenem wodnym i dużą działką leśną. Budynek pałacowy znajduje się na działce o areale 83 055 m2. Na zabudowania składa się około 2500m2 powierzchni użytkowej wraz z budynkiem oficynowym, gdzie częściowo wykończone są 22 pokoje hotelowe z łazienkami. Pałac przeszedł już częściową renowację, w trakcie której wylano nowe schody, dobudowano zadaszoną część restauracyjno-bankietową, położono nowe rury kanalizacyjne oraz częściowo rozebrano stary strop. W piwnicach zaplanowano część kuchenną, na parterze restauracyjną, a na poziomie piętra pokoje dla gości. Budynek "oficynowy" stanowi podpiwniczoną, dwukondygnacyjną nieruchomość, przystosowaną do funkcji hotelowo restauracyjnej. Mamy w niej do dyspozycji hol z recepcją, salę jadalnianą, kuchnię, kotłownię, sanitariaty, pokoje hotelowe z łazienkami, a na górnej kondygnacji apartamenty. Na szczególną uwagę zasługują balustrady stylizowane na kwiaty róż. Warto nadmienić, iż taras z części restauracyjnej wychodzi w stronę jeziora. Działka gruntu z lasem ma powierzchnię prawie około 9,7ha. Teren leśny tuż przy wodzie to gratka dla miłośników wypoczynku w otoczce natury. Obecny remont przeprowadzany był według wytycznych konserwatora zabytków. Warto nadmienić iż budynek oficynowy nie podlega pod wytyczne konserwatorskie. Z sesji zdjęciowej nieruchomości posiadamy jeszcze około 100 dodatkowych zdjęć, które chętnie udostępnie zainteresowanym klientom. Ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty handlowej w myśl art 66 § 1. Kodeksu Cywilnego.

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik
PAWILON HANDLOWY NOWA CENA
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Goleniów,

899 000 | 144 m2 | pokoi: 6
nr oferty: MNI21763

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !!! Centralna lokalizacja w mieście. Na sprzedaż pawilon handlowy przy jednej z głównych ulic Goleniowa, z dużym potencjałem !!! To jedna z głównych arterii miasta, w pobliżu sklepy, drogeria, Urząd Gminy i Miasta. Parter budynku idealnie nadaje się na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej - wszelkiego rodzaju usługi (gabinety lekarskie, branża beauty), handel, usługi gastronomiczne lub pomieszczenia biurowe. Drugi lokal na poddaszu z powodzeniem może stanowić dodatkowe źródło dochodu z wynajmu. Bezpośrednie wejście do budynku z poziomu chodnika, duże witryny. Na terenie działki miejsca postojowe. Budynek o powierzchni użytkowej 144,15 m2, na którą składają się z dwa niezależne lokale: *PARTER (dawny sklep spożywczy): - sala sprzedaży o pow. 61,24 m2, wysokość pomieszczeń - 3,50 m. - pomieszczenie gospodarcze/biuro o pow. 18,24 m2, - wc o pow. 4,27 m2, - trzy niezależne wejścia z poziomu parteru. *PODDASZE z osobnym wejściem (zewnętrzne schody) - (dawny salon kosmetyczny): - 3 pokoje/biura, - łazienka z wc, - osobne wc. Poddasze z powodzeniem może być wykorzystywane jako lokal mieszkalny. MEDIA: - prąd - wg zużycia - gaz - ogrzewanie i ciepła woda - wg zużycia - woda i kanalizacja sanitarna - sieć miejska, wg zużycia Budynek z początku lat 2000, wybudowany w technologii tradycyjnej z betonu komórkowego (suporeks). Okna PCV, dach pokryty dachówką, elewacja z tynkiem strukturalnym, docieplony styropianem. Koszty związane z nabyciem nieruchomości: - wynagrodzenie biura z tytułu usługi pośrednictwa w nabyciu, - podatek PCC 2%, taksa notariusza, opłaty sądowe, opłat za wypisy aktu notarialnego. KLUCZE W BIURZE, ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE !!!

poleć znajomemu zapytaj o ofertę drukuj ofertę notatnik